Welcome to our fashion store!
Sie haben keine Artikel im Korb.
Filters
Suchen

Tace i patery

Anzeige Tabelle Liste
Anzeigen nach

Metalowa Taca s/2 miedziana

249,00 zł 369,00 zł

Taca liść duża biała

Dekoracyjna taca w postaci liścia. Pięknie prezentuje się w komplecie lub pojedynczo. Występuje w trzech rozmiarach.
99,00 zł

Taca liść mała biała

Dekoracyjna, ceramiczna taca w postaci liścia. Pięknie prezentuje się w komplecie lub pojedynczo, szczególnie na ciemnych meblach.
49,00 zł

Taca liść mała złoto-biała

Najmniejsza, dekoracyjna taca w postaci liścia. Pięknie prezentuje się w komplecie lub pojedynczo. Z góry pokryta złotym kolorem, z połyskiem. Występuje w trzech rozmiarach.
49,00 zł

Taca liść średnia biała

Dekoracyjna taca w postaci liścia. Pięknie prezentuje się w komplecie lub pojedynczo. Może służyć jako taca lub element dekoracyjny. Występuje w trzech rozmiarach.
69,00 zł

Taca prostokątna Bethel srebrna 30x14

Niebywale elegancka, zgrabna, srebrna taca z lustrzanym dnem. Prostokątna taca na czterech nóżkach z ażurowymi ściankami bocznymi wykonanymi z trwałego polerowanego mosiądzu. Bardzo reprezentacyjny element dekoracyjny, który posłuży do wyeksponowania świec lub innych dekoracji.
175,00 zł

Taca złota z rączkami S

Prosta, okrągła taca z brzegami i rączkami w kolorze przecieranego złota. Lustrzana podstawa fantastycznie wyeksponuje urodziwe świece, figurki dekoracyjne czy ozdoby sezonowe i świąteczne. Model występuje w dwóch rozmiarach.
110,00 zł

Bomboniera Open 35,5 cm

Elegancka, szklana bomboniera bez wieczka, o oryginalnym, eleganckim kształcie. Produkt polskiego producenta pięknie ozdobi komodę lub stół. Może pełnić również funkcję wazonu. Jest fantastycznym pomysłem na prezent. Wymiary poniżej.
89,00 zł

Patera srebrna M

229,00 zł