Welcome to our fashion store!
Sie haben keine Artikel im Korb.
Filters
Suchen

Prezent

Anzeige Tabelle Liste
Anzeigen nach
Anzeige pro Seite

Świeca Tales of London Piccadilly

Świeca Piccadilly yo zapach typu Fruity-Floral, to połączenie czerwonych jagód, pąków białego jaśminu i zmysłowego ylang ylang. To pachnące doświadczenie jest złagodzone miękką słodyczą kremowej wanilii.
159,00 zł 199,00 zł

Świeca Tales of London Westminster

Świeca Westminster to zapach typu Floral-Oriental, to historia najbardziej znanej dzielnicy Londynu została zaklęta w tej unikalnej, ekscentrycznej mieszance róży, lawendy i jaśminu, połączonej z nostalgicznym zapachem miękkiej skóry. Imponująca świeca z trzema knotami została umieszczona w eleganckim, czarnym szklanym naczyniu z pokrywką z różanego złota i zapakowana w luksusowe czarne pudełko, ozdobione ilustracją panoramy Londynu.
159,00 zł 199,00 zł

Dyfuzor Leopard Black Raspberry

Elegancki dyfuzor o uwodzicielskim zapachu, w wyjątkowo dekoracyjnym opakowaniu. O owocowym zapach pomieszanym z mgłą piżma... Idealny pomysł na prezent, więcej informacji poniżej...
169,00 zł 229,00 zł

Świeca Toucan Play Mango Nectarine

Elegancka świeca o orzeźwiającym, egzotycznym zapachu, wyjątkowo dekoracyjna... więcej informacji poniżej... Piękny pomysł na prezent...
169,00 zł 229,00 zł

Dyfuzor Winter Forest

Elegancki dyfuzor o uwodzicielskim zapachu, w wyjątkowo dekoracyjnym opakowaniu z podobizną Króla Lasu- jelenia. Idealny pomysł na gustowny prezent.
169,00 zł 229,00 zł

Świeca Owl Night Long White Christmas

Nasza świąteczna propozycja... tajemniczy zapach wanilii, karmelu i piżma. Idealny pomysł na prezent dla osoby lubiącej ciepłe, otulające zapachy :)
159,00 zł 199,00 zł

Świeca Leopard Black Raspberry

Elegancka świeca o uwodzicielskim zapachu, wyjątkowo dekoracyjna. O owocowym zapach pomieszanym z mgłą piżma... więcej informacji poniżej...
169,00 zł 229,00 zł

Zapach wkład Tea Rose 500 ml

Wkład do Lampy zapachowej Ashleigh & Burwood o zapachu klasycznej różanej herbaty, przeznaczony do lamp katalitycznych.
69,00 zł 75,00 zł

Box prezentowy Biotika

Zestaw prezentowy został przygotowany z myślą o tych, którzy uwielbiają intensywność wosków zapachowych oraz świece zapachowe. Znajdziecie w nim: świeca zapachowa 120 ml (zapach do wyboru), sojowy wosk zapachowy (opis możliwych kompozycji zapachowych poniżej), cztery tealighty z wosku sojowego, piękną kartkę autorstwa Julii Adamskiej, idealną do spisania najmilszych życzeń.
80,00 zł