dekoracje / pufy / pufa / oświetlenie / meble
Masz żadnych produktów w koszyku.
Filters
Szukaj

Prezent

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Świeca Tales of London Piccadilly

Świeca Piccadilly yo zapach typu Fruity-Floral, to połączenie czerwonych jagód, pąków białego jaśminu i zmysłowego ylang ylang. To pachnące doświadczenie jest złagodzone miękką słodyczą kremowej wanilii.
159,00 zł 199,00 zł

Świeca Tales of London Westminster

Świeca Westminster to zapach typu Floral-Oriental, to historia najbardziej znanej dzielnicy Londynu została zaklęta w tej unikalnej, ekscentrycznej mieszance róży, lawendy i jaśminu, połączonej z nostalgicznym zapachem miękkiej skóry. Imponująca świeca z trzema knotami została umieszczona w eleganckim, czarnym szklanym naczyniu z pokrywką z różanego złota i zapakowana w luksusowe czarne pudełko, ozdobione ilustracją panoramy Londynu.
159,00 zł 199,00 zł

Dyfuzor Leopard Black Raspberry

Elegancki dyfuzor o uwodzicielskim zapachu, w wyjątkowo dekoracyjnym opakowaniu. O owocowym zapach pomieszanym z mgłą piżma... Idealny pomysł na prezent, więcej informacji poniżej...
169,00 zł 229,00 zł

Świeca Toucan Play Mango Nectarine

Elegancka świeca o orzeźwiającym, egzotycznym zapachu, wyjątkowo dekoracyjna... więcej informacji poniżej... Piękny pomysł na prezent...
169,00 zł 229,00 zł

Dyfuzor Winter Forest

Elegancki dyfuzor o uwodzicielskim zapachu, w wyjątkowo dekoracyjnym opakowaniu z podobizną Króla Lasu- jelenia. Idealny pomysł na gustowny prezent.
169,00 zł 229,00 zł

Świeca Owl Night Long White Christmas

Nasza świąteczna propozycja... tajemniczy zapach wanilii, karmelu i piżma. Idealny pomysł na prezent dla osoby lubiącej ciepłe, otulające zapachy :)
159,00 zł 199,00 zł

Świeca Leopard Black Raspberry

Elegancka świeca o uwodzicielskim zapachu, wyjątkowo dekoracyjna. O owocowym zapach pomieszanym z mgłą piżma... więcej informacji poniżej...
169,00 zł 229,00 zł

Zapach wkład Tea Rose 500 ml

Wkład do Lampy zapachowej Ashleigh & Burwood o zapachu klasycznej różanej herbaty, przeznaczony do lamp katalitycznych.
69,00 zł 75,00 zł

Box prezentowy Biotika

Zestaw prezentowy został przygotowany z myślą o tych, którzy uwielbiają intensywność wosków zapachowych oraz świece zapachowe. Znajdziecie w nim: świeca zapachowa 120 ml (zapach do wyboru), sojowy wosk zapachowy (opis możliwych kompozycji zapachowych poniżej), cztery tealighty z wosku sojowego, piękną kartkę autorstwa Julii Adamskiej, idealną do spisania najmilszych życzeń.
80,00 zł