Welcome to our fashion store!
Sie haben keine Artikel im Korb.
Filters
Suchen

Poduszki

Anzeige Tabelle Liste
Anzeigen nach

Poduszka dekoracyjna Indiano w trzech wzorach

Poduszka w oryginalnej poszewce wyprodukowanej w Indii z polskim wkładem. Poszewka w intensywnych kolorach idealnie sprawdzi się na jednobarwnej sofie cy fotelu i ożywi Twoje wnętrze.
220,00 zł

Poduszka dekoracyjna Lily Round Rosa 60

Duża poduszka dekoracyjna wykonana z miękkiego i przyjemnego w dotyku aksamitu. Oryginalny i nowoczesny wzór poduszki nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalny klimat.
335,00 zł

Poduszka dekoracyjna Lily Round 50

Poduszka dekoracyjna wykonana z miękkiego i przyjemnego w dotyku aksamitu. Oryginalny i nowoczesny wzór poduszki nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalny klimat.
329,00 zł

Poduszka dekoracyjna Rettangolo granat

Poduszka dekoracyjnych wykonana z miękkiego i przyjemnego w dotyku aksamitu. Oryginalny i nowoczesny wzór poduszki nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalny klimat.
299,00 zł

Poduszka Passione Turkus 45x45

Poszewka na poduszkę wykonana jest z wysokogatunkowego materiału w kolorze turkusu i wypukłego wzoru w kolorze złotym. Poszewka o wymiarach 45x45 cm, zapinana na zamek błyskawiczny, obszyta lamówką w kolorze delikatnego turkusu.
109,00 zł

Wałek dekoracyjny poduszka Rullo Piccolo

Wałek dekoracyjny wykonany z miękkiego i przyjemnego w dotyku aksamitu. Oryginalny i nowoczesny wzór nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalny klimat. Produkt na stanie w odcieniach szarości.
199,00 zł