Welcome to our fashion store!
Sie haben keine Artikel im Korb.
Filters
Suchen

Nowości

Anzeige Tabelle Liste
Anzeigen nach

Pojemnik dekoracyjny Wachlarze 29 cm

Dekoracyjny pojemnik, o okrągłej podstawie, inspirowany kulturą wschodu. Świetnie sprawdzi się w klasycznych i eleganckich wnętrzach. Wykonany z ceramiki malowanej w geometryczny wzór art deco, ze złotymi wykończeniami. Idealny pomysł na prezent. Wymiary poniżej.
269,00 zł

Pojemnik dekoracyjny Caro Square 21 cm

Dekoracyjny pojemnik, o kwadratowej podstawie, inspirowany kulturą wschodu. Świetnie sprawdzi się w klasycznych i eleganckich wnętrzach. Wykonany z ceramiki malowanej w złoty wzór. Idealny pomysł na prezent. Wymiary poniżej.
185,00 zł

Pojemnik dekoracyjny Wachlarze II 30 cm

Dekoracyjny pojemnik, o okrągłej podstawie, inspirowany kulturą wschodu. Świetnie sprawdzi się w klasycznych i eleganckich wnętrzach. Wykonany z ceramiki malowanej w geometryczny wzór art deco, ze złotymi wykończeniami. Wzór występuje w dwóch wariantach, o różnych wymiarach. Szczegóły poniżej.
210,00 zł

Koralowiec PUM

Dekoracyjny koralowiec z tworzywa sztucznego. Idealny prezent dla miłośników oryginalnych ozdób. Piękny kształt i ciekawa forma. Ciekawie prezentuje się pod szklanym kloszem, w tej odsłonie zachwyci najbardziej wymagających klientów. Wymiary poniżej.
59,00 zł

Miłorząb dekoracja biała

Imitacja liści miłorzębu w wersji białej belgijskiej firmy J-line. Ta efektowna dekoracja doda elegancji każdemu wnętrzu. Wymiary poniżej.
370,00 zł

Latarnia Copper szklana mniejsza S

Dekoracyjny latarnia renomowanej firmy belgijskiej J-line. Pięknie prezentuje się dzięki geometrycznej bryle i krawędziom w kolorze złota. W połączeniu z egzemplarzem w rozmiarze L lub piramidką tej samej firmy stworzy oryginalną aranżację. Świetny pomysł na prezent. Wymiary poniżej.
189,00 zł

Piramidka dekoracyjna szklana

Dekoracyjny lampion w kształcie piramidki renomowanej firmy belgijskiej J-line. Pięknie prezentuje się samodzielnie, ale producent poleca użyć półeczek na tealighty. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Świetny pomysł na prezent. Wymiary poniżej.
169,00 zł

Latarnia Copper szklana większa L

Dekoracyjny latarnia renomowanej firmy belgijskiej J-line. Pięknie prezentuje się dzięki geometrycznej bryle i krawędziom w kolorze złota. W połączeniu z egzemplarzem w rozmiarze S lub piramidką tej samej firmy stworzy oryginalną aranżację. Świetny pomysł na prezent. Wymiary poniżej.
219,00 zł

Bomboniera Open 35,5 cm

Elegancka, szklana bomboniera bez wieczka, o oryginalnym, eleganckim kształcie. Produkt polskiego producenta pięknie ozdobi komodę lub stół. Może pełnić również funkcję wazonu. Jest fantastycznym pomysłem na prezent. Wymiary poniżej.
89,00 zł

Eukaliptus gałązka

Kwiat sztuczny polskiego producenta, imitujący żywą, naturalną roślinę. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie rośliny żywe nie maja warunków do wzrostu. Ten egzemplarz ożywi pusty wazon, a jednocześnie wypełni kolorem aranżowane wnętrze.
5,00 zł

Staghorn roślina dekoracyjna w osłonce

Imitacja kwiatu typu widłak renomowanej firmy J-line. Idealny prezent dla mężczyzn i innych znajomych, którzy zapominają podlewać naturalne kwiaty :)) Wysokość 28 cm.
69,00 zł

Filter by:

Clear All
Min: 5,00 zł Max: 1 979,00 zł
zł5 zł1979