dekoracje / pufy / pufa / oświetlenie / meble
Masz żadnych produktów w koszyku.
Filters
Szukaj

Nowości

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Pufa kwadratowa otwierana "box" jasny fiolet z z nitami

Piękna i praktyczna pufa wykonana z najlepszej jakości materiałów. Może służyć zarówno jako miejsce do siedzenia, jak i przechowywania. Pufa dodatkowo ozdobiona jest srebrnymi nitami u góry i dołu. Otwierana za pomocą wytrzymałego ucha z weluru. Pufę o dowolnym wymiarze możemy dla Państwa wykonać na zamówienie. Zachęcamy do kontaktu: boutique@decandia.pl
699,00 zł

Koc z wełny czesankowej Bella Coperta

Produkt na zamówienie wykonywany specjalnie dla DeCandia Design Boutique. Duży koc z wełny czesankowej w kolorze grafitowym. Hand made- wyplatany w rękach. Możliwość zamówienia różnych kolorów i rozmiarów.
900,00 zł

Pufa okrągła jasny róż z nitami

Nieduża różowa pufa welurowa w stylu modern glam. Pufa dodatkowo ozdobiona jest srebrnymi nitami u góry i u dołu. Pufa o dowolnym rozmiarze możemy wykonać dla Państwa na zamówienie. Zachęcamy do kontaktu: boutique@decandia.pl
399,00 zł

Krzesło Adele

Krzesło Adele, propozycja dla osób ceniących klasyczną elegancję. Krzesło wykonywane dla DeCandia Design Boutique na zamówienie, można je zaprojektować według własnego uznania (pikowanie, kołatka, kolor materiału).
1 099,00 zł

Fotel Fiori

Wygodny fotel w wiosenno-letniej odsłonie.
1 299,00 zł

Fotel Ivonne

Elegancki fotel z ozdobnym pikowaniem.
1 399,00 zł

Postument industrialny

Postument industrialny z blatem z wyselekcjonowanego drewna, na metalowych nogach. Produkt wykonywany na zamówienie.
450,00 zł

Lampa Flame drewno egzotyczne

Flame to podłogowa lampa zaprojektowana z dedykacją dla użytkowników ceniących klimatyczne oświetlenie w kameralnych przestrzeniach.
3 900,00 zł

Cube TWIST kostka drewniana

Cubes Twist to kostki o niecodziennych kształtach powstałe z dębowych rdzeni. Naturalne spękania i sęki są esencją estetyki litego drewna.
2 129,00 zł

Postument industrialny Nero S

Postument industrialny z czarnym blatem z wyselekcjonowanego drewna, na metalowych nogach. Wysokość 84 cm z blatem. Produkt wykonywany na zamówienie.
450,00 zł

Postument industrialny Nero L

Postument industrialny z czarnym blatem z wyselekcjonowanego drewna, na metalowych nogach. Wysokość 104 cm z blatem. Produkt wykonywany na zamówienie.
650,00 zł

Wazon Allie z kwiatami

Elegancki wazon z porcelany, o klasycznym wzorze, uzupełniony pięknymi, holenderskimi różami. Produkt "handmade" , czyli wykonany ręcznie, co tłumaczy występowanie delikatnych nierówności.
259,00 zł

Flowerbox Piwonia

Flowerbox z pięknymi, pełnymi piwoniami w kolorach bieli, z delikatną nutą soczystej wiosennej zieleni.
159,00 zł

Wazon Allie z jaskrami

Elegancki wazon z porcelany, o klasycznym wzorze, uzupełniony pięknymi, holenderskimi jaskrami. Produkt "handmade" , czyli wykonany ręcznie, co tłumaczy występowanie delikatnych nierówności.
295,00 zł

Wazon Allie z białymi jaskrami

Elegancki wazon z porcelany, o klasycznym wzorze, uzupełniony pięknymi, holenderskimi jaskrami. Produkt "handmade" , czyli wykonany ręcznie, co tłumaczy występowanie delikatnych nierówności.
399,00 zł
Close