Welcome to our fashion store!
Sie haben keine Artikel im Korb.
Filters
Suchen

Styl orientalny

Anzeige Tabelle Liste
Anzeigen nach
Anzeige pro Seite

Dysk kamienny "Księżycowy" 30 cm

Dysk wykonany z kamienia naturalnego (brązowego granitu), toczony i obustronnie polerowany. Dalekowschodnie dyski "rytualne" to bardzo popularny i modny element dekoracyjny czerpiący swe pochodzenie z tradycji Chin, Korei i Japonii. Jest idealnym dopełnieniem wnętrz urządzanych na zasadach Feng-Shui.
699,00 zł

Dysk kamienny biały 20 cm

Kamienny dysk wapienny w kolorze białym, o średnicy 20 cm. Dysk wykonany z kamienia naturalnego (wapienia) z rzeźbioną strukturą. Dalekowschodnie dyski "rytualne" to bardzo popularny i modny element dekoracyjny czerpiący swe pochodzenie z tradycji Chin, Korei i Japonii. Jest idealnym dopełnieniem wnętrz urządzanych na zasadach Feng-Shui.
699,00 zł

Dysk kamienny jasno zielony śr. 30

Kamienny dysk marmurowy w kolorze zielonym o średnicy 30 cm, wykonany z kamienia naturalnego (marmuru), toczony i obustronnie polerowany. Niezwykła struktura marmuru pozwoliła na stworzenie abstrakcyjnych wzorów w oparciu o różne warstwy, przebarwienia i naturalną strukturę materiału. Dekoracja jest idealnym dopełnieniem wnętrz urządzanych na zasadach Feng-Shui.
699,00 zł

Dysk kamienny piaskowany 30 cm

Kamienny dysk piaskowy w kolorze naturalnym piaskowca, o średnicy 30 cm. Wykonany z kamienia naturalnego (piaskowiec), toczony i obustronnie polerowany. Niezwykła struktura piaskowca pozwoliła na stworzenie delikatnego, brokatowego wzoru w oparciu o różne warstwy, przebarwienia i naturalną strukturę materiału. Dekoracja jest idealnym dopełnieniem wnętrz urządzanych na zasadach Feng-Shui.
699,00 zł

Dysk kamienny rzeźbiony tekst chiński 40 cm

Dysk kamienny o średnicy 40 cm wykonany z naturalnej masy kamiennej o strukturze kryształu. Dysk obustronnie rzeźbiony - na obydwu powierzchniach wytłoczono jednolity symetryczny wzór z tekstem w języku chińskim. Jest idealnym dopełnieniem wnętrz urządzanych na zasadach Feng-Shui.
1 029,00 zł

Dysk kamienny zielony 30 cm

Kamienny dysk jadeitowy w kolorze zielonym, o średnicy 30 cm. Dysk wykonany z kamienia naturalnego (jadeitu), toczony i obustronnie polerowany. Niezwykła struktura jadeitu pozwoliła na stworzenie abstrakcyjnych wzorów w oparciu o różne warstwy, przebarwienia i naturalną strukturę materiału. Dysk jest dekoracją idealną do wnętrz urządzanych na zasadach Feng-Shui.
699,00 zł

Ceramiczna głowa Buddy wys. 39 cm

Ceramiczna głowa Buddy okazałych rozmiarów. Oryginalny miętowy kolor sprawia, że figura świetnie sprawdzi się w nowoczesnej przestrzeni.
2 100,00 zł

Figura Buddy Biała H 16

Porcelanowa figurka buddy w kolorze złamanej bieli.
49,00 zł

Koń ceramiczny turkusowy wys. 44cm

Koń ceramiczny w kolorze turkusowym. Może stanowić piękny element dekoracyjny salonu, sypialni czy holu. Uniwersalizm kształtu i koloru sprawia, że figura idealnie dopasuje się do wnętrz w stylu klasycznym, ale również kolonialnym, orientalnym, czy współczesnym.
559,00 zł