Welcome to our fashion store!
Sie haben keine Artikel im Korb.
Filters
Suchen

Dodatki i dekoracje

Anzeige Tabelle Liste
Anzeigen nach
Anzeige pro Seite

Figurka mrówka srebrna 21 cm

Dekoracja w postaci mrówki koloru srebrnego. Zgrabny owad świetnie prezentuje się na dekoracyjnej tacy czy w szklanej szkatułce. Połączenie elementów natury z połyskiem glamour w srebrze to hit tego sezonu! Musisz ja mieć!
65,00 zł 85,00 zł

Mrówka koloru złotego

Dekoracja w postaci mrówki koloru złotego. Zgrabny owad świetnie prezentuje się na dekoracyjnej tacy czy w szklanej szkatułce. Połączenie elementów natury ze złotym kolorem to hit tego sezonu! Musisz ja mieć!
54,00 zł 79,00 zł

Figurka mrówka silver 23 cm

Dekoracja w postaci mrówki koloru srebrnego. Zgrabny owad świetnie prezentuje się na dekoracyjnej tacy czy w szklanej szkatułce. Połączenie elementów natury z połyskiem glamour w srebrze to hit tego sezonu! Musisz ja mieć!
54,00 zł 76,00 zł

Kaktus dekoracyjny silver 19 cm

Dekoracyjny kaktus w kolorach bieli i srebra. Świetnie sprawdzi się jako całoroczna dekoracja domu, dodająca naszemu wnętrzu ciepła i egzotyki.
67,90 zł

Figurka mrówka 18 cm

Dekoracja w postaci mrówki koloru złoto srebrnego. Zgrabny owad świetnie prezentuje się na dekoracyjnej tacy czy w szklanej szkatułce. Połączenie elementów natury z połyskiem glamour w złocie i srebrze to hit tego sezonu! Musisz ja mieć!
58,00 zł 85,00 zł

Kaktus dekoracyjny gold 19 cm

Dekoracyjny kaktus w kolorach bieli i złota. Świetnie sprawdzi się jako całoroczna dekoracja domu, dodająca naszemu wnętrzu ciepła i egzotyki.
67,90 zł

Porcelanowe piórko zestaw 2 sztuki

Dekoracja w postaci pióra na rzemyku, wykonane z porcelany. Zestaw składa się z dwóch sztuk.
54,50 zł

Piórko ceramiczne na rzemyku

Dekoracja w postaci pióra ceramicznego na rzemyku.
39,00 zł

Koralowiec bianco 34 cm

Najwyższej jakości, dekoracyjny koralowiec , całoroczna ozdoba domu. Produkt znakomicie oddaje strukturę naturalnych ukwiałów morskich, które są objęte ochroną. Świetnie sprawdzi się nie tylko we wnętrzu New Hamptons.
179,00 zł

Rozgwiazda

Całoroczna ozdoba domu , nie tylko w łazience. Świetnie prezentuje się w szkatułce. Zestaw pięciu rozgwiazd.
39,00 zł 59,00 zł

Koralowiec Serlina 10 cm

Najwyższej jakości, dekoracyjny koralowiec duńskiej marki, całoroczna ozdoba domu. Wykonany z utwardzanej żywicy poliestrowej, barwionej na biało.
190,00 zł