Welcome to our fashion store!
You have no items in your shopping cart.
Filters
Search

Decorations

View as Grid List
Sort by
Display per page

Figurka mrówka srebrna 21 cm

Dekoracja w postaci mrówki koloru srebrnego. Zgrabny owad świetnie prezentuje się na dekoracyjnej tacy czy w szklanej szkatułce. Połączenie elementów natury z połyskiem glamour w srebrze to hit tego sezonu! Musisz ja mieć!
65,00 zł 85,00 zł

Mrówka koloru złotego

Dekoracja w postaci mrówki koloru złotego. Zgrabny owad świetnie prezentuje się na dekoracyjnej tacy czy w szklanej szkatułce. Połączenie elementów natury ze złotym kolorem to hit tego sezonu! Musisz ja mieć!
54,00 zł 79,00 zł

Figurka mrówka silver 23 cm

Dekoracja w postaci mrówki koloru srebrnego. Zgrabny owad świetnie prezentuje się na dekoracyjnej tacy czy w szklanej szkatułce. Połączenie elementów natury z połyskiem glamour w srebrze to hit tego sezonu! Musisz ja mieć!
54,00 zł 76,00 zł

Kaktus dekoracyjny silver 19 cm

Dekoracyjny kaktus w kolorach bieli i srebra. Świetnie sprawdzi się jako całoroczna dekoracja domu, dodająca naszemu wnętrzu ciepła i egzotyki.
67,90 zł

Figurka mrówka 18 cm

Dekoracja w postaci mrówki koloru złoto srebrnego. Zgrabny owad świetnie prezentuje się na dekoracyjnej tacy czy w szklanej szkatułce. Połączenie elementów natury z połyskiem glamour w złocie i srebrze to hit tego sezonu! Musisz ja mieć!
58,00 zł 85,00 zł

Kaktus dekoracyjny gold 19 cm

Dekoracyjny kaktus w kolorach bieli i złota. Świetnie sprawdzi się jako całoroczna dekoracja domu, dodająca naszemu wnętrzu ciepła i egzotyki.
67,90 zł

Porcelanowe piórko zestaw 2 sztuki

Dekoracja w postaci pióra na rzemyku, wykonane z porcelany. Zestaw składa się z dwóch sztuk.
54,50 zł

Piórko ceramiczne na rzemyku

Dekoracja w postaci pióra ceramicznego na rzemyku.
39,00 zł

Koralowiec bianco 34 cm

Najwyższej jakości, dekoracyjny koralowiec , całoroczna ozdoba domu. Produkt znakomicie oddaje strukturę naturalnych ukwiałów morskich, które są objęte ochroną. Świetnie sprawdzi się nie tylko we wnętrzu New Hamptons.
179,00 zł

Rozgwiazda

Całoroczna ozdoba domu , nie tylko w łazience. Świetnie prezentuje się w szkatułce. Zestaw pięciu rozgwiazd.
39,00 zł 59,00 zł

Koralowiec Serlina 10 cm

Najwyższej jakości, dekoracyjny koralowiec duńskiej marki, całoroczna ozdoba domu. Wykonany z utwardzanej żywicy poliestrowej, barwionej na biało.
190,00 zł