Welcome to our fashion store!
You have no items in your shopping cart.
Filters
Search

O nas

DeCandia Design o miejsce sukpiające wokół siebie miłośników designu na wielu płaszczyznach:

 

 

Biuro projektowe DeCandia Design Interiors powstało z myślą o kreowaniu luksusowych, niepowtarzalnych wnętrz. Projektantka i właścicielka biura Ilona DeCandia Knapik posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i aranżacji wnętrz, które zdobyła w Polsce i za granicą. Szeroka gama realizowanych projektów dla klientów indywidualnych, jak i małych i dużych przedsiębiorstw sprawiają, że jest ona profesjonalistką w zakresie designu i aranżacji wnętrz. W swojej pracy bazuje na doświadczeniu zdobytym w trakcie kształcenia, licznych podróżach oraz realizacjach zleceń różnego typu - od mieszkań prywatnych, przez lokale usługowe, po powierzchnie biurowe.

 

W odpowiedzi na coraz wyższe wymagania naszych klientów, jako biuro projektowe podjęliśmy decyzję o utworzeniu ekskluzywnego butiku, który zapełni lukę na opolskim rynku aranżacji wnętrz. Butik powstał w grudniu 2015 roku tuż pod naszym biurem w Opolu, przy ulicy Oleskiej 7, w sąsiedztwie największej galerii handlowej w centrum miasta. 

Otwierając DeCandia Design Boutique przyświecała nam idea stworzenia wyjątkowego miejsca dla miłośników pięknych wnętrz, w którym to będzie można znaleźć elementy wyposażenia i aranżacji o najwyższym, światowym poziomie designu. Dlatego też w naszej ofercie chcemy zaprezentować marki cieszące się najwyższą renomą.

DeCandia Design Boutique jest przede wszystkim miejscem spotkań ze sztuką użytkową i dekoracyjną, w którym klienci będą mogli odnaleźć nie tylko niepowtarzalne ozdoby, meble i dekoracje, ale również inspiracje do swoich wnętrz. 

Kluczem do wnętrza, które nieustannie zachwyca swoim pięknem jest dobór takich elementów wystroju, których piękno jest ponadczasowe. Wyznajemy uniwersalną estetykę. Nie ulegając krótkotrwałym, sezonowym trendom sprawiamy, że Twoje wnętrze zawsze będzie modne. Dlatego też dobierając nasz asortyment, poszukujemy klasyki, które nigdy się nie nudzi i nieustannie zachwyca nas swoim uniwersalnym pięknem.

W DeCandia Design w poszukiwaniu niepowtarzalnych dodatków i dekoracji wiele podróżujemy po różnych zakątkach świata. Dzięki temu mamy możliwość zaoferowania elementów aranżacji wnętrz do tej pory niedostępnych, lub trudno dostępnych na rodzimym rynku. Naszą misją jest sprawienie, by najwyższej klasy design był osiągalny dla każdego.

Naszą ofertę kierujemy do osób ceniących piękno i lubiących się nim otaczać. Niezależnie od tego, jakim dysponujesz budżetem, u nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Pragniemy podzielić się z Tobą naszą pasją i zamiłowaniem do pięknych wnętrz, promując ponadczasowy i niepowtarzalny design.

 

Jesienią 2016 roku, chcąc dzielić się naszą wiedzą i doświadczenie postanowiliśmy otworzyć pierwszą w regionie prywatną szkołę projektowania i aranżacji wnętrz DeCandia Design Academy, w ramach której prowadzimy roczny kurs projektowania wnętrz, dający możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy, ucząc się od najlepszych. 

Zajęcia poprowadzą uznani profesjonaliści z olbrzymim doświadczeniem i sukcesami zawodowymi w designie, projektowaniu, materiałów, mebli, przestrzeni, sztuce, marketingu, modzie, psychologii. Przeznaczone są dla osób chcących projektować własne domy i mieszkania, a także tych, którzy zamierzają zostać zawodowymi projektantami wnętrz.

Spotkania w DeCandia Design Academy to olbrzymia dawka inspiracji, możliwości i nauki w bliskiej, nowoczesnej atmosferze.

Stawiamy na praktykę.

Poza umiejętnością projektowania, wykorzystania dostępnych materiałów, uczestnik kursu pozna skuteczne sposoby na prowadzenie firmy, tworzenia jej wizerunku i sukcesu rynkowego.